
Лампа із затискачем

Характеристики продукту
- 3D-регульована головка лампи
- Панель керування на головці лампи
- Зі стійкою-затискачем
- Металева основа затискача з пластиковим покриттям (ширина затискача до 6,3 см)
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Потужний, компактний світлодіодний ліхтарик.
Приваблива ціна та потужна модель для напівпрофесійного використання. Ідеально підходить для всіх видів детальної роботи, включаючи майстерні, аматорів, лабораторії та косметику.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Приваблива ціна та потужна модель для напівпрофесійного використання. Ідеально підходить для всіх видів детальної роботи, включаючи майстерні, аматорів, лабораторії та косметику.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Плавне регулювання освітлення
- Економія місця з хорошим радіусом дії
- Надзвичайно економічний: сучасна світлодіодна технологія
- Концепція технічної безпеки, розроблена MAUL
- З 72 високопродуктивними світлодіодами, 6500 Кельвінів, денне біле світло
- Суцільний металевий кронштейн, що обертається на 360°
- Панель керування на головці лампи для зручного вмикання та вимикання
Коментарі
Світильник містить вбудовані світлодіодні лампи. Лампи не підлягають заміні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2000 г |
| Волість | 11 Вт |
| Довжина виробу | 440 мм |
| Загальний світловий потік | 1449 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Кількість джерел світла | 72 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 440 x 335 x 515 мм |
| Тип продукту | Світлодіодна лампа із затискачем |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 857 ₴










