
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Hildor 96792 15 Вт LED 850 лм чорний (матовий) 6064911
8 863 ₴
- В наявності
- Код: 6064911
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 15 Вт
- Загальний світловий потік = 850 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий

Опис
Підвісний світильник URail Hildor LED матового чорного кольору з колірною температурою 3000K вражає своїм позачасовим, елегантним виглядом та практичною функцією дімування. Його сучасний дизайн бездоганно поєднується з широким спектром стилів інтер'єру. Особливої уваги заслуговують великі поверхні випромінювання світла, які забезпечують приємне, розсіяне світло. Завдяки трьом рівням дімування (100%, 50%, 25%) світло можна регулювати відповідно до будь-якого настрою. Рівні яскравості розроблені таким чином, що середнього рівня достатньо для щоденного використання, і його можна дімувати за потреби. Маятник також має практичну функцію пам'яті та скидання. Довжина маятника становить 1,5 м і може бути вкорочений.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- URail Pend Hildor 15W 3000K Sw m 3Step
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15 Вт |
| Довжина маятника (макс.) | 150 см |
| Діаметр виробу | 310 мм |
| Загальний світловий потік | 850 лм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 310 мм x 1580 мм |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Специфікація матеріалу | мат |
| Тип продукту | Світлодіодний трековий світильник |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴







