
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Hildor 96798 15 Вт LED 850 лм чорний (матовий) 6064912
10 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064912
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 15 Вт
- Загальний світловий потік = 850 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Комплект поставки
- URail Pend Hildor 15W 4000K Sw m 3Step
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15 Вт |
| Довжина маятника (макс.) | 150 см |
| Діаметр виробу | 310 мм |
| Загальний світловий потік | 850 лм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 310 мм x 1580 мм |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Специфікація матеріалу | мат |
| Тип продукту | Світлодіодний трековий світильник |
| Цвет светодиода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 430 ₴







