
Світлодіодний підвісний світильник Paulmann URail Pendel Aldan 94972 13 Вт LED 820 лм чорний (матовий) 6064921
10 676 ₴
- В наявності
- Код: 6064921
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 13 Вт
- Загальний світловий потік = 820 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Підвісний світильник URail Aldan матово-чорного кольору поєднує сучасні технології з елегантним дизайном. Світло виходить як зверху, так і знизу, створюючи декоративні акценти. Довжину маятника можна регулювати за потреби. Разом з відповідними компонентами URail ви можете створити повністю індивідуальну систему освітлення загальною потужністю 1000 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 13 Вт |
| Діаметр виробу | 98 мм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 820 лм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | Світлодіодний підвісний світильник |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 676 ₴








