
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 99924 65 Вт білий (матовий) 465 лм 6064922
11 038 ₴
- В наявності
- Код: 6064922
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний вбудований світильник Calla, базовий комплект, IP65, поворотний, круглий, 90 мм, 30°, 10x6,5 Вт, 10x465 лм, 230 В, 4000 К, матово-білий

Характеристики продукту
- Потужність = 65 Вт
- Загальний світловий потік = 465 лм

Опис
Матово-білі вбудовані світильники Calla 10x5.2W – це пластикові вбудовані світильники без відблисків, що підходять як для нових установок, так і для модернізації. Завдяки прямому підключенню до мережі 230 В, світильники можна легко та бездоганно комбінувати. Світлодіодні лампи, що входять до комплекту, забезпечують нейтральне біле світло для створення затишної атмосфери.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 10 шт. |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Розміри | (Ø) 90 мм |
| Функція лампи | регульований, поворотний, невелика глибина встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 038 ₴





