
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 99923, 60 Вт, хром (матовий), 530 лм 6064924
10 676 ₴
- В наявності
- Код: 6064924
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Комплект основи для вбудованого світлодіодного світильника HomeSpa Calla, поворотний, IP65, круглий, 90 мм, 30°, 10x6 Вт, 10x530 лм, 230 В, 4000 К, матовий хром

Характеристики продукту
- Потужність = 60 Вт
- Загальний світловий потік = 530 лм
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 10 шт. |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Розміри | (Ø) 90 мм |
| Функція лампи | мала глибина встановлення торсій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 676 ₴




