
Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати Paulmann Nova Plus 93684, 20,4 Вт, хром, 470 лм 6064925
8 501 ₴
- В наявності
- Код: 6064925
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудований світлодіодний світильник Nova Plus Coin базовий комплект поворотний IP65 круглий 93 мм 30° Coin 3x6 Вт 230 В 2700 K хромований

Характеристики продукту
- Потужність = 20,4 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Вбудовані точкові світильники Nova 3x6.8W, виготовлені з хромованого алюмінію, забезпечують гарне освітлення, гармонійний дизайн та високу енергоефективність. Розподільна коробка з швидкоз'єднувальним роз'ємом без інструментів забезпечує легке встановлення та необмежену кількість підключень. Легке кріплення за допомогою утримуючих пружин гарантує, що стеля залишиться неушкодженою навіть після багаторазового встановлення та демонтажу. Комплект поставки включає ефективні та довговічні білі світлодіодні лампи, які створюють теплу атмосферу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Невелика глибина монтажу
Комплект поставки
- Стельовий світильник для ванної кімнати
- Розподільна коробка
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | ВЕЛ |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований, поворотний, невелика глибина встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 501 ₴








