
Вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann 93682 18 Вт білий (матовий) 470 лм 6064926
8 138 ₴
- В наявності
- Код: 6064926
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний вбудований світильник Nova Plus Coin, базовий комплект, поворотний IP65, круглий, 93 мм, 30°, Coin, 3x6 Вт, 230 В, 2700 К, матово-білий

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм

Опис
Круглі вбудовані світильники Nova Plus (комплект з 3 шт.) матово-білого кольору зі змінними світлодіодами підходять як для нових установок, так і для модернізації існуючих систем. Вони особливо плоскі, що дозволяє встановлювати їх у стелі з нішею всього 30 міліметрів. З'єднання окремих світильників разом за допомогою швидкоз'єднувальних клем забезпечує швидке та просте встановлення. Функція дімування дозволяє індивідуально регулювати яскравість, одночасно забезпечуючи тепле біле робоче світло та затишну, приємну атмосферу. Функція повороту дозволяє індивідуально розташовувати прожектори. Світильники зі класом захисту IP65 мають спеціальний захист від потрапляння струменів води, що робить їх ідеальними для встановлення у вологих приміщеннях або на вулиці.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 93 мм |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Монтажний діаметр | 83 мм |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Тип продукту | Вбудоване освітлення у ванній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 138 ₴








