
Вуличний торшер Deko Light Ortis 733004, світлодіодний, вбудований, 15,90 Вт, 220 В змінного струму, 240 В змінного струму 6064927
11 883 ₴
- В наявності
- Код: 6064927
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Торшер

Характеристики продукту
- Потужність = 15,90 Вт
- Загальний світловий потік = 510 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15,90 Вт |
| Діаметр виробу | 120 мм |
| Загальний світловий потік | 510 лм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Кут випромінювання | 360° |
| Розміри | (Ø x В) 120 мм x 1000 мм |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴



