
Стельовий світильник для ванної Zyli

Характеристики продукту
- 3-полум'я
- З опцією дімування
- Нахил і поворот

Опис
Точкові світильники серії Zyli відкривають широкий спектр застосування і, завдяки своїй простій конструкції, легко адаптуються до будь-якої житлової ситуації. Завдяки захисту від бризок води установка навіть у вологих приміщеннях не є проблемою. Вибирайте лампочку самостійно - вибирайте будь-яку рефлекторну лампу з цоколем GU10 і максимальною потужністю 10 Вт.
Комплект поставки
- Стельове освітлення для ванних кімнат
- Інструкція користувача.
Коментарі
Відповідний пристрій керування необхідно замовляти окремо!
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,58 кг |
| Волість | 30 Вт |
| Глибина продукту | 70,00 мм |
| Довжина виробу | 60 см |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | білий хром |
| Розміри | (Д x Ш x В) 60 x 7 x 11 см - |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Стельовий світильник для ванної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴




