
Різдвяні вогні на ялинці

Характеристики продукту
- 160 світлодіодних ліхтарів
- 16 мільйонів кольорів
- 8 зон створюють чарівну атмосферу

Опис
Ці 160 світлодіодних гірлянд у 16 мільйонах кольорів та 8 зонах створюють чарівну атмосферу. Чи то на Різдво, вечірки, затишні вечори чи повсякденне життя, ці гірлянди створять чудову атмосферу навколо ялинки чи вхідних дверей, у саду чи вдома. Статичні та динамічні режими освітлення можна керувати індивідуально за допомогою застосунку WiZ та навіть синхронізувати з музикою. Додайте чарівного шарму будь-якій події за допомогою універсальних гірлянд WiZ.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодний світловий ланцюг
- Інструкція користувача.
Коментарі
Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,59 кг |
| Глибина монтажу | 0 мм |
| Довжина встановлення | 0 мм |
| Клас захисту | III |
| Кількість джерел світла | 160 |
| Монтажний діаметр | 0 мм |
| Програми | зовні/середина |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Тип продукту | Казкові вогні |
| Цвет светодиода | РГБ |
| Ширина вироби | 20 000,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 776 ₴









