
Konstsmide 4260-550 Scenery LED Bus теплий білий світлодіодний багатокольоровий 6064931
8 720 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064931
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Декоративне різдвяне освітлення

Характеристики продукту
- Автобус Санта-Клауса
- З вимикачем
- 5-годинний таймер
- 5 теплих білих діодів
- Через USB або живлення від батареї
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | живлення від батареї через USB |
| Кількість лампочок | 1 |
| робоча напруга | 4,5 В |
| Різдвяна тема | Автобус |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 295 мм |
| висота продукту | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 720 ₴


