
Світлодіодна трубка G13 20 Вт білого кольору EEK: E (A - G) T8 звичайний баласт

Характеристики продукту
- Потужність = 20 Вт
- Загальний світловий потік = 2200 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
10 штук світлодіодних трубок Philips CorePro LEDtrube 20 Вт, 840, нейтрально-білий, 1500 мм, 2200 люмен для ламп CCG.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Упаковка 10 штук;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 20 Вт |
| Довжина виробу | 1500 мм |
| Загальний світловий потік | 2200 лм |
| Колірне кодування | 840 |
| Кут поширення світла | 240° |
| Кількість перемикачів | 200000 |
| Максимальна температура | +45 °С |
| Попит на енергію | 20 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 28 мм x 1500 мм |
| Світловий потік (люмен) | 2200 лм |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | звичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| Функція лампи | З пусковою перемичкою |
| Час освітлення до 60% | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 20 Вт — 39,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴


