
Світлодіодна трубка Sygonix SY-5972868 G13 17,5 Вт холодний білий 2300 лм 6064934
9 360 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064934
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна трубка G13 17,5 Вт холодний білий EEK: E (A - G) T8

Характеристики продукту
- Матеріал: скло
- Не регулюється яскравість!
- Трубка T8, розетка G13
- Тривалий термін служби: 25 000 годин
- Потужність = 17,5 Вт

Опис
Комплект із 10 світлодіодних трубок Sygonix, 17,5 Вт, T8, довжина 1213 мм
Характеристика
- Для використання всередині приміщень (IP20)
- Холодний білий світлодіод (6500K)
Комплект поставки
- 10 світлодіодних люмінесцентних ламп
- Стартовий комплект для світлодіодів
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 17,5 Вт |
| Довжина виробу | 1200 мм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 6500 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| Кут поширення світла | 180 ° |
| Попит на енергію | 18 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 28 мм x 1200 мм |
| Світловий потік (люмен) | 2300 лм |
| Стан | Нове |
| Тип | Т8 |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴


