
Megaman MM60855 LED E40 80 Вт = 164 Вт холодний білий
Характеристики продукту
- Потужність = 80 Вт
- Загальний світловий потік = 11500 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 5000 K
- холодний білий
Комплект поставки
- Світлодіодний кластерний високочастотний фільтр (ФНЧ)
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 80 Вт |
| Довжина виробу | 265 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 164 Вт |
| Загальний світловий потік | 11500 лм |
| Колір | чорнобілий |
| Колірне кодування | 850 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Розміри | (Ø x Д) 80 мм x 265 мм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| диапазон мощности | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴

