
Фільтр-насос Oase 70233 Filtral UVC 1500 з функцією фільтрації, з відстійником UVC 750 л/год 6064950
9 588 ₴
- В наявності
- Код: 6064950
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Фільтр для ставка

Характеристики продукту
- Оптичний контроль роботи УФ-освітлювача
- Індивідуальне регулювання об'єму води та висоти фонтану
- Компактний фільтрувальний блок з технологією UVC та 4 різними фільтрувальними матеріалами

Опис
Багатофункціональне, компактне рішення для збірних басейнів та невеликих ставків. Технологія практично непомітна, оскільки її можна встановити під водою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 кг |
| Довжина виробу | 207 мм |
| Максимальна висота пресування | 0,9 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 207 x 228 x 130 мм - |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність (макс.) | 18 Вт |
| Тип продукту | Насос із фільтром |
| Ширина вироби | 228 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 588 ₴


