
Oase 88108 Vitronic 11 Вт UVC прилад з UVC освітлювачем 1700 л/год 6064953
9 580 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064953
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Фільтр для ставка
Характеристики продукту
- Видалення плаваючих водоростей (зеленої води)
- Знищення шкідливих бактерій та мікробів
- Оптичний контроль роботи УФ-лампи
Опис
Хмарні перспективи для ставка? Абсолютно ні. Очисник OASE Vitronic 11 W UV-C гарантує, що навіть стійке забруднення води в ставку, спричинене плаваючими водоростями, зникне – навіть під час страшного весняного цвітіння водоростей у квітні. Потужність вбудованої УФ-лампи руйнує клітинну структуру плаваючих водоростей та ефективно запобігає їхньому росту. Завдяки оптичному контролю функцій ви завжди маєте функцію УФ-лампи під контролем. Просто підключіть головний очисник між насосом для ставка та фільтром для ставка. Завдяки трьом входам на корпусі Vitronic 11 W можна поєднувати з різними моделями фільтрів OASE (наприклад, BioSmart), а також з іншими популярними фільтрами для ставка.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Швидкознімне з'єднання для легкої заміни лампи та очищення кварцового скла
- Безпосереднє кріплення на фільтр BioSmart (лише Vitronic 18 - 36 Вт)
- Високоякісне виготовлення з ударостійким пластиковим корпусом
- Легке встановлення завдяки широкому набору аксесуарів для підключення
- В комплекті високоякісні УФ-лампи
- 100% безпечний від пошкодження очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Довжина виробу | 330 мм |
| Максимальний потік | 1700 л/год |
| Розміри | (Д x Ш x В) 330 x 120 x 100 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип | Насос для ставка |
| Тип продукту | УФ-пристрій |
| Ширина вироби | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 580 ₴
