
Фонтанний насос
Характеристики продукту
- Додатковий вихід для міні-струменів або водяних струменів
- Споживає на 40% менше енергії в порівнянні з попередніми моделями
- Можливість індивідуальної установки фонтану
- Вбудований тепловий захист.
- Стійкі ніжки
Опис
Енергозберігаючий фонтанний насос Aquarius Fountain Set Classic з низьким споживанням енергії та високою продуктивністю – це компактний фонтанний насос для ефективних фонтанів.
Фонтан можна регулювати механічно, а обертова телескопічна труба дозволяє легко позиціонувати фонтан. Другий вихід з боку тиску дозволяє одночасно працювати з фонтаном та фонтаном.
Підключення шлангів різного діаметра можливе без проблем за допомогою універсального, градуйованого з'єднувача для шланга від ½" до 1". Порівняно з попередніми моделями, споживання енергії можна зменшити до 40% завдяки економічній технології насоса з вищим тиском води та більшою швидкістю потоку. Насос з 10-метровим кабелем постачається в комплекті з обертовою телескопічною трубкою та 3 різними насадками (вулкан, лава, магма).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Фонтан можна регулювати механічно, а обертова телескопічна труба дозволяє легко позиціонувати фонтан. Другий вихід з боку тиску дозволяє одночасно працювати з фонтаном та фонтаном.
Підключення шлангів різного діаметра можливе без проблем за допомогою універсального, градуйованого з'єднувача для шланга від ½" до 1". Порівняно з попередніми моделями, споживання енергії можна зменшити до 40% завдяки економічній технології насоса з вищим тиском води та більшою швидкістю потоку. Насос з 10-метровим кабелем постачається в комплекті з обертовою телескопічною трубкою та 3 різними насадками (вулкан, лава, магма).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Фонтанний насос
- 3 насадки для фонтану
- Телескопічне подовження трубки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2300 г |
| Висота фонтана | 2,20 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Колір | Сірий |
| Максимальний потік | 4000 л/год |
| Розміри | (Д x Ш x В) 180 x 205 x 140 мм - |
| Сертифікат опору | IP68 |
| Шлангове з'єднання | 13 мм (1/2") Ø19 мм (3/4") Ø 25 мм (1") Ø |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 226 ₴




