
Опис
Цей занурювальний фонтанний насос підсвічується білим кольором 48 світлодіодами. Він підходить для всіх типів поверхневих вод, а також може використовуватися для аерації ставків. Насос, що постачається в комплекті, має бути повністю занурений у воду весь час, тому глибина води має бути не менше 45 см.
Комплект поставки
- Плаваючий фонтан
- Фонтанні форсунки
- Насос Aqua Active 2500
- 2 шлангові з'єднання
- 1 силіконова трубка, довжиною приблизно 15 см
- 1 x 14,4 Вт світлодіодне кільце з 48 білими світлодіодами та блоком живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,3 кг |
| Висота фонтана | 2 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальний потік | 2500 л/год |
| Розміри | (Ш x В) 350 мм x 190 мм |
| Споживана потужність | Насос 60 Вт + підсвітка 14,4 Вт |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Характеристики фонтанного насоса | з освітленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 044 ₴










