Фільтр/насос для водотоку Aqua Active 6000

Характеристики продукту
- Енергозберігаючий ставковий насос
- Захист від перевантаження за допомогою термовимикача
- Просте обслуговування

Опис
Ці енергозберігаючі ставкові насоси (з незасмічувальними крильчатками Vortex) вирізняються високою ефективністю. Вони ідеально підходять для живлення струмків та водоспадів або перекачування забрудненої ставкової води з фільтрувальних систем. Завдяки нещодавно розробленому корпусу вони можуть легко всмоктувати частинки бруду розміром до 10 мм. Усі струмопровідні частини повністю покриті синтетичною смолою.
Комплект поставки
- Насос, з'єднувальна муфта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип | Насос для ставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,8 кг |
| Висота тиснення | 3,7 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальна висота пресування | 3,7 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 380 x 300 x 160 мм |
| Сумісність | Артикул 52 04 35 |
| Характеристики фонтанного насоса | з під'єднанням до поверхневого фільтра |
| Шлангове з'єднання | 50 мм (2") Ø32 мм (1 1/4") Ø 38 мм (1 1/2") Ø 47,81 мм (1 1/2") AG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴










