
Опис
Потужний OASE Aquarius Universal 1000, який можна встановлювати сухою технікою для зовнішнього використання, вирізняється компактним дизайном та надзвичайно плавною роботою. Доступне просте механічне регулювання висоти.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина занурення | 1 м |
| Довжина кабелю | 10.00 м м |
| Максимальний потік | 1000 л/год |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP68 |
| Ширина вироби | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 138 ₴


