
Монокристалічний сонячний модуль Sygonix потужністю 450 Вт

Характеристики продукту
- Монокристалічний сонячний елемент
- Висока ефективність завдяки технології PERC
- Міцна конструкція, що витримує сильні вітри (2400 Па) та снігові навантаження (5400 Па).
- Високоякісне загартоване скло

Опис
Високоякісна та довговічна сонячна панель із загартованим склом. Широко використовується в будинках на колесах, яхтах, рефрижераторних транспортних засобах та інших сферах застосування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Сонячний модуль x 1
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 23 кг |
| Глибина продукту | 35 мм |
| Довжина кабелю | 0,9 м м |
| Номінальна напруга | 34,83 В |
| Розміри | (Д x Ш) 1903 мм x 1133 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Монокристалічний модуль |
| Ширина вироби | 1133 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴






