
Монокристалічний сонячний модуль
Характеристики продукту
- Висока вихідна потужність
- ідеально підходить для заряджання акумуляторів
- Фірмовий модуль, виготовлений у Німеччині!
Опис
Переваги модуля включають високу ефективність та високий струм короткого замикання. Цей модуль підходить для заряджання акумуляторів у малих та великих автономних системах. Навіть в умовах розсіяного освітлення (наприклад, за хмарного неба) монокристалічні модулі генерують високу енергію. Крім того, вони дуже стабільні протягом тривалого часу, забезпечуючи майже постійне енергопостачання протягом усього свого життєвого циклу. Сонячні елементи розміщені в гнучкому пластиковому ламінаті EVA та постійно прикріплені до передньої кришки, виготовленої зі спеціально загартованого, високопрозорого скла. Це з'єднання захищає від потрапляння вологи, гарантує стабільність до ультрафіолету та дозволяє витримувати теплове розширення. Стійка до деформації рама модуля виготовлена з анодованого алюмінію та забезпечує механічну стабільність, що забезпечує легке встановлення модуля.
Характеристика
- Висока потужність
- Анодовані алюмінієві L-профілі
- Стільникова структура та антиблікове покриття
- Високоякісні матеріали
- стійкий до ультрафіолетового випромінювання та вологи
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- з'єднувальний кабель
- Інструкція користувача
Коментарі
Можливі технічні зміни. Продукт, подібний до зображеного на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга холостого ходу | 20.9 В |
| Струм короткого замикання | 2.78 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,2 кг |
| Довжина кабелю | 0,50 мм |
| Напруга (макс.) | 17,6 В |
| Номінальний струм | 2,55А |
| Розміри модуля — висота | 20 мм |
| Розміри модуля — ширина | 530 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | СМ 45/60 |
| висота продукту | 20 мм |
| ефективність | 21% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 494 ₴

