
Сонячний модуль Sun Pearl 100
Характеристики продукту
- Повністю чорна сонячна панель
- Технологія вагонки та чорна плівка-підкладка
- Загартоване скло
Опис
Модулі Sun Pearl виготовляються з використанням інноваційної технології шингл. Без поверхневих з'єднувачів елементів (шин) та з чорною підкладковою плівкою, темний одноелементний модуль має однорідний вигляд. Кожна окрема гілка подає повну напругу модуля. Гілки з'єднані паралельно, що дозволяє модулю живити решту гілок, незважаючи на затінення окремих елементів або гілок.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 7 кг |
| Довжина кабелю | 1,00 м м |
| Напруга спокою | 22,5 В |
| Номінальний струм | 5700 мА |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Монокристалічний модуль |
| Ширина вироби | 530 мм |
| висота продукту | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 038 ₴

