
Камера спостереження

Характеристики продукту
- Висока роздільна здатність 1920 x 1080pДвосторонній аудіоДодаток: Smart Life - Розумне життя

Опис
Приміщення компанії або житлова будівля видимі постійноВночі або під час свят найбільший ризик виникає через небажаних гостей у вашому бізнесі чи будинку. У такому випадку поворотно-нахилювальна GSM IP-камера надсилає push-сповіщення на ваш мобільний пристрій, інформуючи власника за допомогою аудіо та відео про ситуацію на місці. Цільова особа не тільки знімається на відео, але й може бути безпосередньо з нею спілкуватися через динаміки, що, як показує досвід, вже відлякує більшість зловмисників від здійснення своїх планів.Чіткі зображення навіть уночіКамера підтримує відео в реальному часі, запис у реальному часі, а також відтворення відео та створення скріншотів через мобільний додаток. Записи високої роздільної здатності 1920 x 1080p можна зберігати на карті micro SD ємністю до 64 ГБ. Навіть під час тривалої відсутності ви можете залишатися на зв'язку зі своєю майстернею, бізнесом чи домом, оскільки сонячна панель камери забезпечує безперебійне живлення. Шість білих світлодіодів забезпечують барвисті та чіткі зображення та відео навіть вночі. Камера захищена від атмосферних впливів за стандартом IP54, що робить її придатною для використання як у приміщенні, так і на вулиці.Широкий пакет доставкиОкрім камери із сонячним модулем та USB-кабелем, у комплект поставки входить усе необхідне для складання: від дюбелів та гвинтів до шестигранного ключа.
Характеристика
- Підтримує відео в реальному часі, запис у реальному часі, відтворення відео та скріншоти через мобільний додаток. Push-сповіщення про виявлення руху. Підтримує карту Micro SD (до 64 ГБ). Акумуляторна камера із сонячною панеллю дозволяє безперервно заряджатися навіть без живлення. 6 білих світлодіодів для кольорового нічного бачення. Камера, стійка до погодних умов, IP54. Сонячна панель, стійка до погодних умов, IP54. Підтримує Amazon Alexa, Google Home.
Комплект поставки
- КамераСонячний модуль з 3-метровим USB-кабелемНастінне кріплення для сонячного модуляКронштейн для кріплення сонячних панелей на камері8 гвинтів та дюбелів для камери3 гвинти та дюбелі для сонячного модуля5 коротких гвинтівUSB-кабельШестигранний ключНаклейки для кріплення кронштейнаІнструкція користувача
Коментарі
Карта пам'яті не входить до комплекту поставки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Майстерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 46° |
| Горизонтальний кут огляду | 85° |
| Максимальна дальність дії ІЧ-датчика | 10 м |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Роздільна здатність (мас.) | 1920 x 1080 пікселів |
| Розмір сенсора | 9,07 мм (1/2,8 дюйма) |
| Сумісність програм | Да |
| Технічні характеристики відеоспостереження | З двостороннім зв'язком Живлення від акумулятора З ІЧ-підсвіткою З функцією панорамування, нахилу та зуму (PTZ) Запис на карту пам'яті Із сонячним модулем |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | GSM |
| Ширина вироби | 109 мм |
| висота продукту | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 038 ₴














