
AHD-камери Bullet; 720 x 480 пікселів; ABUSTVCC40011; TVCC40011, для зовнішнього використання

Характеристики продукту
- Компактна вулична камера з денним та нічним баченням
- Різноманітні варіанти кріплення камери – як у приміщенні, так і на вулиці
- Проста конструкція та високий ступінь захисту (IP67)
- Висока роздільна здатність деталей 600 ТВЛ
- У комплекті 1 коаксіальний кабель довжиною 30 м

Опис
Дискретне спостереження всередині чи зовні
Ця аналогова міні-камера для зовнішнього перегляду день/ніч особливо підходить для розширення 4-канального відеореєстратора TVVR33601 та комплекту відеоспостереження TVVR33620T/D. Її простий, непомітний дизайн та високий клас захисту IP67 дозволяють їй працювати як у приміщенні, так і на вулиці без необхідності додаткового всепогодного корпусу. Її висока, деталізована роздільна здатність 600 ТВЛ забезпечує точне відеозображення, що дозволяє точно ідентифікувати осіб.
Гнучкі рішення для монтажу
Завдяки 30-метровому комбінованому кабелю та блоку живлення, що входять до комплекту, гарантується швидке та просте встановлення.
Ефективний інфрачервоний діапазон залежить від місця розташування. Поверхні, що поглинають світло, або об'єкти, що не відбивають інфрачервоне світло в полі зору, зменшують інфрачервоний діапазон або роблять відеозображення занадто темним. Крім того, відбиваючі об'єкти в безпосередній близькості від камери (наприклад, водостічні жолоби, стіни) можуть спричиняти перешкоди відбиття інфрачервоного світла на зображенні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Ця аналогова міні-камера для зовнішнього перегляду день/ніч особливо підходить для розширення 4-канального відеореєстратора TVVR33601 та комплекту відеоспостереження TVVR33620T/D. Її простий, непомітний дизайн та високий клас захисту IP67 дозволяють їй працювати як у приміщенні, так і на вулиці без необхідності додаткового всепогодного корпусу. Її висока, деталізована роздільна здатність 600 ТВЛ забезпечує точне відеозображення, що дозволяє точно ідентифікувати осіб.
Гнучкі рішення для монтажу
Завдяки 30-метровому комбінованому кабелю та блоку живлення, що входять до комплекту, гарантується швидке та просте встановлення.
Ефективний інфрачервоний діапазон залежить від місця розташування. Поверхні, що поглинають світло, або об'єкти, що не відбивають інфрачервоне світло в полі зору, зменшують інфрачервоний діапазон або роблять відеозображення занадто темним. Крім того, відбиваючі об'єкти в безпосередній близькості від камери (наприклад, водостічні жолоби, стіни) можуть спричиняти перешкоди відбиття інфрачервоного світла на зображенні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Висока деталізація завдяки 600 ТВЛ
- Включає 1 коаксіальний кабель довжиною 30 м
- Ідеально підходить для розширення вашого TVVR33601 або TVVR33620T
- Перемикання день/ніч: електромеханічний ІЧ-фільтр
- Баланс білого: автоматичний.
Комплект поставки
- 1 міні-вулична денна/нічна камера
- 1 x Блок живлення з адаптерами для ЄС, Австралії та Великої Британії
- Комбінований кабель 1x30 м
- Інструкція користувача.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABUS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 330 г |
| Глибина продукту | 158 мм |
| Джерело живлення | Зарядний пристрій |
| Місце призначення | зовні |
| Розміри | (Ш x В x Г) 58 x 61 x 158 мм - |
| Світлочутливість з ІЧ-датчиком | 0 люкс |
| Стандарт сигналу | Є |
| Тип | Кулі камери |
| Тип продукту | Камера спостереження |
| Фокусна відстань (LOV) | 2,8 мм |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 600 ТВЛ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 957 ₴



