
8-дюймовий (20,3 см) монітор для спостереження

Характеристики продукту
- Розроблено для безперервної роботи (24 години/365 днів)
- З дистанційним керуванням
- Формат 4:3

Опис
Цей кольоровий монітор відеоспостереження ідеально підходить для спостереження, оскільки він спеціально розроблений для постійного увімкнення та використання — таким чином, у вас є система моніторингу 24 години на добу, 365 днів на рік!
Цей продукт використовується для відображення зображень, наприклад, з камери відеоспостереження DVR. Він має два аналогові AV-входи та аналоговий VGA-вхід.
Керування здійснюється за допомогою кнопок на моніторі або за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить до комплекту.
Цей продукт використовується для відображення зображень, наприклад, з камери відеоспостереження DVR. Він має два аналогові AV-входи та аналоговий VGA-вхід.
Керування здійснюється за допомогою кнопок на моніторі або за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить до комплекту.
Комплект поставки
- Монітор
- Стенд
- Зарядний пристрій
- Інфрачервоний пульт дистанційного керування
- 2x дюбель + шурупи
- Інструкція користувача.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.37 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 600 г |
| Глибина продукту | 33 мм |
| Діагональ дисплея | 8 дюймів |
| Діапазон робочих температур | Від 0 °C до +40 °C |
| Клас енергоефективності | СУМКА) |
| Кут огляду (вертикальний) | 120° |
| робоча напруга | 12 В постійного струму |
| Роздільна здатність (мас.) | 1024 x 768 пікселів |
| Споживана потужність | 3,3 дюйма |
| Формат зображення | 4:3 |
| Яскравість | 250 кд/м2 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 501 ₴



