
Розумне затемнення

Характеристики продукту
- Універсальний
- Для дімування різних навантажень
Опис
Розумний сенсорний освітлювальний елемент у компактному дизайні з потужністю 0-250 Вт/230 В змінного струму. Підходить для регулювання яскравості широкого спектру навантажень, включаючи світлодіоди з регульованою та нерегульованою яскравістю (ввімкнення/вимкнення). Регулює яскравість навіть найменших світлодіодних навантажень від 0 Вт! Легкий вибір або визначення профілю регулювання яскравості для оптимальної продуктивності. Енергоефективний. Компактний дизайн для встановлення за вимикачами, кнопками, датчиками руху, настінними розетками або в розподільних коробках.
Характеристика
- Перемикач системи зрошення
- Захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву з функцією автоматичного скидання.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші автобусні системи | xКомфорт |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Вихідна потужність | 0-250 Вт Вт |
| Волість | 250 Вт |
| Вхід підстанції | ЛОЖЬ |
| Зі світлодіодною індикацією | істинний |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Локальне керування/ручне керування | ЛОЖЬ |
| Мoдель | Привод димування |
| Максимальна комутована потужність світлодіода | 100 Вт |
| Напруга | 230-230 В |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Радіочастотний двоспрямований | істинний |
| Ряд | Eaton xComfort |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Система шин Powernet | Немає |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴


