
Виконавчий елемент - багатополюсний

Характеристики продукту
- Увімкнення з високим потенціалом
- 868 МГц
Опис
"Всіполюсний" виконавчий механізм приймає та перемикає будь-який пристрій, такий як освітлення, вентиляція, опалення, сигналізація тощо. Живлення подається від мережі. Фаза та нуль перемикаються. Пристрій встановлюється у вимикач, роз'єм, розподільну коробку або безпосередньо в кришку світильника.
Характеристика
- Внутрішній тепловий захист.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Волість | 1380 Вт |
| Глибина продукту | 26,2 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Кількість цифрових входів | 0 |
| Макс. кількість перемикальних контактів | 2 |
| Макс. струм перемикання | 6 А |
| Максимальна комутована потужність світлодіода | 0 Вт |
| Модуль шини знімний | істинний |
| Номінальна робоча напруга | 230-230 В |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Радіочастотний двоспрямований | істинний |
| робоча напруга | 230 В |
| Ряд | Eaton xComfort |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 48,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 138 ₴


