
Привід 16 А.

Характеристики продукту
- Привід 16 А.
- Гібридна технологія
Опис
Потужний, компактний виконавчий механізм 230 В змінного струму/16 А. Цей пристрій необхідно встановлювати в монтажну коробку (відповідно до EN60670) і може бути встановлений у розподільній коробці, яку можна закріпити щонайменше двома гвинтами. Придатний для високої комутаційної здатності, він підходить для комутації різноманітних навантажень, таких як освітлення, вентиляція, опалення тощо.
Характеристика
- Запатентована гібридна технологія Eaton.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Волість | 3680 Вт |
| Глибина продукту | 18 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| З автобусним повідомленням | істинний |
| Кількість цифрових входів | 0 |
| Макс. кількість перемикальних контактів | 1 |
| Макс. струм перемикання | 16 А |
| Максимальна комутована потужність світлодіода | 0 Вт |
| Модуль шини знімний | істинний |
| Номінальна робоча напруга | 230-230 В |
| Підходить для C-навантаження | істинний |
| Радіочастота автобусної системи | істинний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 45,5 x 49,5 x 18 мм |
| Система шин KNX-RF (радіочастотна) | Немає |
| Споживана потужність | 0,23 Вт |
| висота продукту | 49,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 038 ₴


