
Привід жалюзі Eaton xComfort CJAU-01/02 Максимальна комутаційна потужність 1380 Вт 6065056
11 401 ₴
- В наявності
- Код: 6065056
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Привід для жалюзі

Характеристики продукту
- Вбудований кінцевий вимикач
- 2 функції безпеки
- 868 МГц
Опис
Привід жалюзі приймає та керує ролетами та жалюзі з двигунами 230 В з вбудованим кінцевим вимикачем. Цей привід жалюзі також пропонує дві функції безпеки (наприклад, положення захисту від вітру та/або дощу, захист від блокування - жалюзі/жалюзі не можуть закритися, коли двері патіо відчинені). Примітка: Кілька двигунів жалюзі не можна підключити паралельно до приводу жалюзі без роздільних реле. Живлення подається через порт USB. Пристрій встановлюється в розподільній коробці. Під час використання індуктивних навантажень (наприклад, люмінесцентних ламп) обов'язково дотримуйтесь захисного кола!
Характеристика
- Внутрішній тепловий захист.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші автобусні системи | xКомфорт |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| З автобусним повідомленням | істинний |
| Зі світлодіодною індикацією | Немає |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Локальне керування/ручне керування | істинний |
| Макс. комутована потужність | 1380 Вт |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 26 мм |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Радіочастота автобусної системи | істинний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 45,3 x 48,6 x 26,2 мм - |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Система шин Powernet | ЛОЖЬ |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Тип продукту | Сліпий привод |
| Тип струму | змінного струму |
| висота продукту | 48,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 401 ₴

