
Безпотенційний привід, 8 A / 230 V AC

Характеристики продукту
- Безпотенційний комутаційний контакт
- 8 А
Опис
Безпотенційний виконавчий механізм з функцією кнопки перемикає такі пристрої, як дверний дзвінок. Особливістю цього виробу є те, що при підключенні в базовому режимі використовується лише "функція кнопки". Вихід залишається ввімкненим, поки натиснута кнопка/датчик (функція кнопки дзвінка). Навіть після скидання до заводських налаштувань (reset) та нового призначення кнопки/датчика в базовому режимі він має лише функцію короткочасного перемикання. У комфортному режимі всі знайомі та перевірені функції залишаються незмінними. Живлення здійснюється від мережі. Також можна перемикати напруги, відмінні від напруги мережі. Пристрій встановлюється у вимикач, роз'єм, монтажну коробку або безпосередньо в кришку лампи.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Волість | 1840 Вт |
| Глибина продукту | 26,2 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Кількість цифрових входів | 0 |
| Макс. кількість перемикальних контактів | 1 |
| Макс. струм перемикання | 8 А |
| Максимальна комутована потужність світлодіода | 0 Вт |
| Модуль шини знімний | істинний |
| Номінальна робоча напруга | 0-0В |
| Підходить для C-навантаження | ЛОЖЬ |
| Радіочастотний двоспрямований | істинний |
| Ряд | Eaton xComfort |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Система шин Powernet | Немає |
| Споживана потужність | 0,6 Вт |
| висота продукту | 45,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 132 ₴


