
Маршрутизатор + логіка

Характеристики продукту
- Радіокоманди
- 868 МГц
- Логічні функції
Опис
Цей маршрутизатор з інтегрованими логічними функціями може використовуватися для невеликих рішень. MRF дозволяє програмувати до п'яти логічних функцій. Кожна логічна функція може поєднувати умови та аналогові значення для перемикання виконавчого механізму, якщо результат логічної операції є істинним.
ПРИМІТКА: Тільки комфортний режим!
ПРИМІТКА: Тільки комфортний режим!
Комплект поставки
- Маршрутизатор
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші автобусні системи | xКомфорт |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 18 мм |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 45,3 x 48,6 x 26,2 мм - |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Система шин Powernet | ЛОЖЬ |
| Спосіб кріплення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 45,3 мм |
| висота продукту | 48,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 413 ₴


