
Виконавчий елемент, безпотенційний

Характеристики продукту
- Безпотенційне перемикання
- 868 МГц
- 8 А
Опис
«Безпотенційний» комутаційний виконавчий механізм приймає та перемикає будь-які пристрої, такі як: вентиляція, опалення, сигналізація тощо. Живлення подається через мережу.
Також можна підключати напругу, відмінну від напруги мережі. Пристрій встановлюється у вимикач, роз'єм, розподільну коробку або безпосередньо в кришку лампи.
Також можна підключати напругу, відмінну від напруги мережі. Пристрій встановлюється у вимикач, роз'єм, розподільну коробку або безпосередньо в кришку лампи.
Характеристика
- Внутрішній тепловий захист.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 26,2 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| З автобусним повідомленням | Немає |
| Кількість цифрових входів | 0 |
| Макс. кількість перемикальних контактів | 1 |
| Макс. струм перемикання | 8 А |
| Максимальна комутована потужність світлодіода | 0 Вт |
| Модуль шини знімний | істинний |
| Номінальна робоча напруга | 230-230 В |
| Підходить для C-навантаження | ЛОЖЬ |
| Радіочастота автобусної системи | істинний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 45,3 x 48,6 x 26,2 мм - |
| Система шин KNX-RF (радіочастотна) | Немає |
| Споживана потужність | 0,6 Вт |
| висота продукту | 48,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 769 ₴


