
Привід 10 А.

Характеристики продукту
- Привід 10 А.
- Гібридна технологія
Опис
Компактний комутаційний актуатор 230 В змінного струму/10 А. Легкий у використанні з існуючими настінними вимикачами, індикаторами сходів та коридорів, а також для прямого перемикання світла за допомогою датчиків руху та сутінкових вимикачів. Компактна конструкція для встановлення за вимикачами, кнопками, датчиками руху, настінними розетками або в розподільних коробках. Придатний для високої комутаційної здатності, він може використовуватися для комутації різноманітних навантажень, таких як освітлення, вентиляція, опалення тощо.
Характеристика
- Запатентована гібридна технологія Eaton.
Комплект поставки
- Виконавчий елемент
- Інструкції зі складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші автобусні системи | xКомфорт |
| Автобусна система LON | ЛОЖЬ |
| Ваги | 0 |
| Вихідна потужність | 2300 Вт |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Локальне керування/ручне керування | істинний |
| Макс. комутована потужність | 2300 Вт |
| Максимальна комутована потужність | 2300 Вт |
| Модульна розширюваність | ЛОЖЬ |
| Можливість під'єднання різних фаз | ЛОЖЬ |
| Мін. глибина вбудованої монтажної коробки | 18 мм |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потік сигналів | двусторонний |
| Радіочастотний двоспрямований | істинний |
| робоча напруга | 230 В |
| Ряд | Eaton xComfort |
| Сертифікат опору | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 132 ₴


