
Опис
Датчик вітру генерує послідовність імпульсів залежно від швидкості вітру. Це обробляється реле-сенсором LDW12. Міцний пластиковий корпус, діаметр x висота = 125 x 97 мм, клас захисту IP54. Температура навколишнього середовища від -15°C до +60°C. Монтаж за допомогою доданого пластикового монтажного кронштейна KM1. Підключений вимірювальний кабель довжиною 5 метрів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Ш x В) 125 мм x 117 мм - |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Спосіб встановлення | надбудова |
| Сумісно з Apple HomeKit | ЛОЖЬ |
| Тип зв'язку | кабель |
| Ширина вироби | 125 мм |
| висота продукту | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 769 ₴

