
FUA12-230V Бездротова рейка для кріплення приводів Eltako Максимальна комутаційна потужність 2000 Вт 6065098
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 6065098
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Універсальний радіопривід зі змінною антеною. Імпульсне комутаційне реле з 1 перемикаючим контактом, безпотенційні лампи 10A / 250V AC, 2000W, з технологією DX. Двонаправлений. Зашифрована радіопередача. Втрати в режимі очікування лише 0,9 Вт. За потреби можна підключити радіоантени. Пристрій для послідовного монтажу на монтажній рейці. Напруга живлення 230 В. Універсальний радіопривід поєднує функції модуля радіоантени та приводу як 1-канальне комутаційне реле з технологією DX. У разі збою живлення увімкнений стан зберігається. У разі повторних перебоїв у напрузі живлення підтримується визначений час. Після встановлення зачекайте період автоматичної синхронізації, перш ніж підключати підключений пристрій до мережі. Для цього просто підключіть провід N до клеми (N), а провід L до клеми 15 (L). Це призводить до додаткових втрат у режимі очікування лише 0,1 Вт. З тижня виробництва 08/16 цим радіоприводом також можна керувати локально на терміналі за допомогою кнопки керування 230 В. Крім того, провідник N має бути підключений до клеми (N). Струм лампи розжарювання не допускається. Керуючий перемикач 230 В: Керуючий струм 0,4 мА. Максимальна паралельна ємність (приблизна довжина) керуючого кабелю 0,3 мкФ (1000 м). Це дозволяє активувати двонаправлений радіозв'язок та/або функцію повторювача. Кожна зміна стану та отримані телеграми від центрального керування підтверджуються в двонаправленій радіотелеграфній телеграмі. Цю радіотелеграму можна навчити іншим виконавчим пристроям, програмному забезпеченню GFVS та універсальним дисплеям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова станція | не потрібно, опціонально для віддаленого доступу |
| Без галогенів | істинний |
| Волість | 2000 Вт |
| З радіокодувальним пристроєм | Немає |
| З ручним радіопередавачем | Немає |
| Захист поверхні | Інший |
| Кількість команд | 32 |
| Максимальна комутована потужність | 2000 Вт |
| Оздоблення поверхні | Метт |
| Підходить для вимикача венеціанських вікон | ЛОЖЬ |
| Підходить для вимикача ролет | ЛОЖЬ |
| Підходить для ступеня захисту (IP) | IP20 |
| Підходить для імпульсної кнопки | істинний |
| Радіочастота | 868 МГц |
| Режим перемикання | істинний |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 0,9 Вт |
| У корпусі з трубчастою основою | ЛОЖЬ |
| Якість матеріалу | Термопластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴
