Характеристика
- Автоматичний перехід на літній/зимовий час
- функція захисту від замерзання
- Самонавчальна крива нагріву
- Захист від дітей
- Уставка для мінімального та максимального обмеження
- функція захисту від замерзання
- дисплей.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Бездротовий кімнатний термостат
- Батарейки
- Інструкція користувача
Коментарі
Для роботи потрібні 2 батарейки Mignon 1,5 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eberle |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова станція | не потрібно |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 13,7 см |
| Джерело живлення | батарія |
| Мінімальне встановлення температури | 5 °С |
| Розміри | (Ш х В х Г) 3,2 х 9,7 х 13,7 см |
| Тип приводу | електронний |
| Ширина вироби | 3,2 см |
| висота продукту | 9,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴

