
Опис
Датчик руху із зоною виявлення 230° та великим радіусом дії. Захист від повзучого руху на 360° забезпечує повне виявлення та може бути вимкнений за допомогою пульта дистанційного керування. Програмується за допомогою пульта дистанційного керування, включаючи B. Постійне світло ввімкнення/вимкнення та автоматичне завантаження поточного значення освітленості. Фіксована заводська програма забезпечує негайну готовність до роботи. Просте програмування за допомогою пульта дистанційного керування з технологією "синього режиму". Уникайте помилок в експлуатації завдяки вбудованому перемикачу вибору тестування/дистанційного керування/потенціометра. Встановлення розетки однією рукою. Подвійний мембранний ввід кабелю. Прихована клемна основа з достатнім простором для підключення. Регулювання діапазону датчика за допомогою додаткового фокусуючого діода як допоміжного засобу регулювання. Висувні елементи регулювання запобігають випадковому зміненню параметрів. Монтаж на стіну або стелю можливий без аксесуарів завдяки поворотному шарніру. Приховуйте окремі зони за допомогою кришки, що входить до комплекту (можна обрізати за розміром). Спеціальна основа для монтажу у внутрішніх та зовнішніх кутах доступна як аксесуар.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Еквівалентний колірний код RAL | 9010 |
| Колір | Білий |
| Комутована потужність | 36 Вт |
| Кут виявлення | 230° |
| Максимальна температура | 55 °С |
| Настроювання затемнення | 5 - 2500 люксів |
| робоча напруга | 24 В |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| висота продукту | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴

