
Опис
Датчик руху з діапазоном виявлення 230° та великою зоною покриття. Захист від повзучого руху на 360° для повного виявлення, деактивується за допомогою пульта дистанційного керування. Програмується за допомогою пульта дистанційного керування, наприклад, постійне ввімкнення/вимкнення світла та автоматичне завантаження поточного значення освітленості. Безпечно збережена заводська програма забезпечує негайну готовність до роботи. Несправності запобігаються завдяки вбудованому перемикачу функцій тестування/дистанційного керування/потенціометра. Монтаж однією рукою. Подвійний кабельний ввід. Прихована розетка з достатнім простором для підключення. Регулювання діапазону датчика за допомогою додаткового світлодіода Focus LED як допоміжного засобу регулювання. Висувні елементи регулювання запобігають випадковому зміненню параметрів. Монтаж на стіну або стелю можливий без аксесуарів завдяки поворотному роз'єму. Приховуйте окремі зони за допомогою доданої кришки (індивідуально вирізається за розміром). Спеціальна основа для кутового монтажу, всередині та зовні приміщень, доступна як аксесуар.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,26 |
| Встановлення часу | 15 сек — 30 хв |
| Глибина продукту | 135 мм |
| Максимальна дальність | 20 м |
| Мінімальна температура | -25 °С |
| Робоча температура | от -25 °С до +55 °С |
| Розміри | (Ш х В х Г) 78 х 105 х 135 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Светофор |
| Тип продукту | Датчик руху |
| Ширина вироби | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴

