Характеристика
- Ідеально підходить для всіх стандартних застосувань (житлові приміщення), таких як сходові клітки, підвали, підземні гаражі тощо.
- Дуже гарне співвідношення ціни та якості для стандартних застосувань
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Встановлення часу | Імпульс (прибл. 1 с), 10 с — 20 хв |
| Комутована потужність | 2300 Вт |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 1150VA bei max. 20 Lampen |
| Потужність перемикання (галогенова лампа) | 2300 Вт |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,25 Вт |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Тип продукту | Датчик руху |
| вимикач світлодіодної лампи | 350 Вт для макс. 20 ламп |
| висота продукту | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 413 ₴


