
Подовжувач Ehmann 0207x00122301 із захистом від перенапруги, 12 сірих захисних роз'ємів, 1 шт. 6065120
8 682 ₴
- В наявності
- Код: 6065120
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач Ehmann, 12 розеток, 16 A, 230 V, 3600 W, фільтр

Характеристики продукту
- З акустичною та оптичною сигналізацією
- Тепловий захист
- Фільтр

Опис
Ehmann 0207x00122301 / Коли активовано захист від перенапруги, переднє світло гасне та лунає сигнал. Варто зазначити, що підключені пристрої залишаються ввімкненими, навіть якщо захист від перенапруги не активовано. Щоб повторно активувати захист, замініть вбудований запобіжник (T6,3 A/250 В) на новий, що входить до комплекту. Вбудований вимикач з підсвічуванням дозволяє ізолювати пристрої від мережі.
Характеристика
- Час відгуку<25 ns
- Запобіжник T6,3 A/250 В
Комплект поставки
- Запасний запобіжник у комплекті
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Колір | Сірий |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Спосіб встановлення | монтажні отвори |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| висота продукту | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴




