
Подовжувач із захистом від перенапруги Ehmann Vario Linea 0207x00072301 7 x Кількість розеток: 7 6065122
7 413 ₴
- В наявності
- Код: 6065122
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач живлення Ehmann 0207x00072301 із захистом від перенапруги
Характеристики продукту
- Струм витоку 5 кА
- Міцний пластиковий профіль
- Захист від дітей
Опис
Ehmann 0207x00072301 / Цей надійний подовжувач із захистом від перенапруги захищає цінні електроприлади від перенапруги, атмосферних впливів (ударів блискавки) та статичних зарядів від мережі. Крім того, мережевий фільтр захищає пристрої від високочастотних перешкод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Спосіб встановлення | монтажні отвори |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| Функції сокетів | захист від перенапруги з вимикачем блокування від дітей |
| Ширина вироби | 74 мм |
| висота продукту | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 413 ₴


