
Подовжувач з вимикачем Ehmann 0220x00042301, захисний роз'єм, Кількість розеток: 4 6065124
8 682 ₴
- В наявності
- Код: 6065124
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач Ehmann 0220x00042301 з вимикачем
Характеристики продукту
- Захисний вимикач FI
Опис
Ehmann 0220x00042301 / Найбільшою небезпекою під час роботи з електрообладнанням є відсутність ізоляції або неправильне підключення електричних пристроїв. Захисна стрічка захищає користувача від прямого контакту зі струмопровідними елементами, негайно спрацьовуючи вбудований захисний вимикач FI.
Характеристика
- З'єднувальний кабель 1,5 м із запобіжним вимикачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 462 мм |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальний номінальний струм | 16 А |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Тип кабелю | H05VV-F 3 G 1,5 мм² |
| Тип продукту | Подовжувач із вимикачем |
| Функції сокетів | із захистом із вимикачем |
| Час відповіді (дорібніше) | 30 мс |
| Ширина вироби | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴


