
EVOline EVOLINE®T-Dock двосторонній подовжувач 93022055, без розеток, Кількість розеток: 2 6065125
11 883 ₴
- В наявності
- Код: 6065125
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

EVOline Подовжувач EVOLINE®T-Dock на 2 лінії 93022055

Характеристики продукту
Опис
Щоб уникнути незручностей, пов'язаних із залазінням під стіл, коли розетки потрібно часто використовувати, особливо коли часто використовуються портативні пристрої, такі як ноутбуки та зарядні пристрої, гарно оформлена настільна розетка — це рішення.
Характеристика
- Штекер постачається нещільно прикріплений.
Коментарі
Для монтажу на кухонні стільниці максимальною товщиною 40 мм.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,50 мм |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 75 мм |
| висота продукту | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴


