
EVOline EVOLINE® V-DOCK DATA SMALL 93600023 подовжувач, безпечний роз'єм, кількість розеток: 3 6065130
7 776 ₴
- В наявності
- Код: 6065130
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач EVOline EVOLINE® V-DOCK DATA SMALL 93600023
Характеристики продукту
Опис
Завдяки V-подібному алюмінієвому профілю ці подовжувачі спеціально розроблені для використання в кутах та нішах. Задня прокладка кабелів.
Характеристика
- Два модульні адаптери для патч-кабелю RJ45-RJ45, екрановані 1:1.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 3,00 м м |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | V-Dock Data SMALL 3-слотовий |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 66 мм |
| висота продукту | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 776 ₴

