
LED панелі

Характеристики продукту
- Потужність = 36 Вт
- Загальний світловий потік = 4320 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий

Опис
Вбудовані панелі V-Tac ідеально підходять для освітлення внутрішніх приміщень будівель. Світло розподіляється ненаправлено та рівномірно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип світлодіода: чіп Samsung SMD
Комплект поставки
- 1 вбудована стельова панель
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 36 Вт |
| Довжина виробу | 595 мм |
| Загальний світловий потік | 4320 лм |
| Колір | Білий |
| Кут випромінювання | 110° |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік (люмен) | 4320 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴



