
6 панелей, вмонтованих у стелю

Характеристики продукту
- Потужність = 216 Вт
- Загальний світловий потік = 23760 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий

Опис
Вбудовані панелі ідеально підходять для освітлення інтер'єрів будівель. Світло розсіяне та ненаправлене. Комплект складається з шести світлових панелей, що випромінюють холодне біле світло.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип світлодіода: чіп Samsung SMD
Комплект поставки
- 6 панелей, вмонтованих у стелю
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 216 Вт |
| Довжина виробу | 595 мм |
| Колірна температура (Кельвін) | 6500 К |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | світлодіодна панель |
| Форма | Квадрат |
| Цвет светодиода | холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 682 ₴



