
Годинниковий термостат Eberle FIT 3R
Характеристики продукту
- Дуже великий дисплей з підсвічуванням
- Дисплей споживання енергії
- Попередньо встановлені програми способу життя
Опис
Заощаджуйте енергію та гроші з новим контролером температури FIT. Програмований контролер для однієї кімнати, оснащений найсучаснішою технологією керування, простий у використанні та довговічним енергозберігаючим пристроєм.
Для візуалізації споживання енергії контролер може відображати його хід протягом
Останні кілька днів або навіть 12 місяців. Це надає користувачеві інформацію, необхідну для оптимізації споживання енергії на опалення. FIT пропонує не лише стандартне пропорційне керування, але й двоточкове керування. Одним із спеціальних застосувань є затримка перезапуску (слід уникати частого перемикання пальника).
Для візуалізації споживання енергії контролер може відображати його хід протягом
Останні кілька днів або навіть 12 місяців. Це надає користувачеві інформацію, необхідну для оптимізації споживання енергії на опалення. FIT пропонує не лише стандартне пропорційне керування, але й двоточкове керування. Одним із спеціальних застосувань є затримка перезапуску (слід уникати частого перемикання пальника).
Характеристика
- Однорядковий текстовий дисплей для інтуїтивно зрозумілого керування
- Програмується після зняття передньої панелі
- Годинник реального часу
- Захист клапана з можливістю вимкнення
- Відмінний дизайн
- Відображення всіх параметрів налаштування по черзі
- Компенсація за шпалери
- 10-річний запас ходу
- Метод ШІМ-керування або 2-точкове ШІМ-керування за часом
- Можливість налаштування різних мов користувача
- Захист від дітей
Комплект поставки
- Регулятор температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eberle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 100 г |
| Віддалений датчик | необов'язковий |
| Гістерезис | 0,5 К |
| Довжина виробу | 42 мм |
| Максимальне настроювання температури | 30 °С |
| Підходить | Тепла підлога Радіатор |
| Розміри | (Д x Ш x В) 42 x 81 x 25 мм - |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Тип приводу | електронний |
| Ширина вироби | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 676 ₴

