
Комбінований блок AFDD LS 230V, 6kA, 1+N, B, 13A компактний (1TE)

Характеристики продукту
- Дуже компактний дизайн 1TE
- Безпечний для пальців та рук
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Протипожежний вимикач із технологією SIARC та вбудованим мініатюрним автоматичним вимикачем в одному розподільному блоці. Перевірений протипожежний вимикач Siemens – важливий компонент захисних компонентів SENTRON для електроустановок – забезпечує безпеку від небезпечних дугових розрядів. Жоден інший захисний пристрій, будь то автоматичний вимикач, ПЗВ чи система запобіжників, не може так надійно виявити цю небезпеку. Дугові розряди виникають, наприклад, через нещільні контакти або пошкодження ізоляції та можуть спричинити небезпечні пожежі. Протипожежні вимикачі виявляють несправності та безпечно вимикають систему до виникнення пожежі. Протипожежний вимикач (AFDD) з вбудованим мініатюрним автоматичним вимикачем в одному розподільному блоці надійно захищає від небезпечних дугових розрядів, перевантажень та коротких замикань. Протипожежний вимикач Siemens характеризується: 1. Компактною конструкцією, шириною лише 18 мм (1TE). 2. Захистом від небезпечних дугових розрядів, перевантажень та коротких замикань. 3. Надійним та комплексним захистом людей, установок та майна. 4. Максимальною технічною продуктивністю у протипожежному захисті завдяки покриттю існуючого захисного зазору. 5. Простою установкою та підключенням завдяки компактній однополюсній шині. 6. Перевіреною північноамериканською технологією? Адаптовано до європейського ринку.7 Відскануйте код DataMatrix на пристрої для швидкого та легкого доступу до всієї інформації щодо протипожежного вимикача.8 Оптимальні технології для вашої безпеки – від Siemens. Siemens пропонує повний асортимент захисних, комутаційних, вимірювальних та моніторингових пристроїв, розподільчих систем, вимикачів та розеток для безпечної та ефективної електричної інфраструктури в будівлях та промисловості.
Комплект поставки
- Вимикач пожежної сигналізації
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 13 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Вбудована глибина | 70 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 68,5 мм |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Колір | Білий |
| Кількість полюсів | 2 |
| Номінальна вимикальна здатність IEC 60947-2 | 6 кА |
| Номінальний диференціальний струм | 0,03 А |
| Номінальний струм вимикача допоміжного пристрою | 6000 |
| Стан | Нове |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Тип пружні | змінного струму |
| Тип тригера | B |
| Ширина вироби | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 588 ₴



